Hodnotenie finančných produktov aj na Slovensku na špecializovanom hodnotiacom portáli Finparáda.sk

PR článok | rubrika: PR článok | 17. 10. 2022
Hodnotenie odborníkov a používateľov v rebríčkoch finančných produktov na jednom mieste. Používatelia finančných produktov môžu potvrdiť alebo korigovať hodnotenie odborníkov prostredníctvom smajlíkov na špecializovanom hodnotiacom portáli Finparáda.sk.
Hodnotenie finančných produktov aj na Slovensku na špecializovanom hodnotiacom portáli Finparáda.sk

Zdroj: Finparada

Komerčná spolupráca

Hviezdičkami hodnotia odborníci

Základom rebríčkov bežných účtov, vkladových produktov, pôžičiek, hypoték, rizikového životného poistenia a ďalších produktov na Finparada.sk, je hodnotenie špecialistov, ktorí počas celého roka analyzujú a porovnávajú tieto produkty. Každý rebríček má svoje transparentné a jednoduché hodnotiace parametre, ktoré sú vždy uvedené pod rebríčkom. Hodnotenie prebieha pomocou hviezdičiek. Produkt, ktorý je v rebríčkoch počas celého roka najlepšie hodnotený odborníkmi, získa cenu Finančný produkt roka.

 

Smajlíky priraďujú produktom samotní používatelia

Odborné hodnotenie je doplnené hodnotením používateľov. Tí môžu daný finančný produkt hodnotiť taktiež. Používateľské hodnotenie vychádza z päťstupňovej škály smajlíkov (najväčší úsmev sa rovná známke 1, najväčšie mračenie sa rovná známke 5). Hodnotené produkty môžu návštevníci portálu hodnotiť tiež v prehľadoch produktov, a to aj v prípade, že sa už daný produkt v rebríčku nenachádza. Najlepšie hodnotený produkt s najlepším pomerom počtu hodnotení a priemernej známky získa za daný rok ocenenie Cena verejnosti.  

Finančná spoločnosť roka- komplexné hodnotenie

Ocenenie získa finančná spoločnosť- banka, poisťovňa, finančný subjekt, ktorý získa najviac ocenení v jednotlivých kategóriách súťaže Finparáda.sk - Finančný produkt roka a Cena verejnosti. ,,To znamená, že ak má daná banka či poisťovňa top produkty ocenené zároveň odborníkmi aj verejnosťou, získava titul Finančná spoločnosť roka,“ hovorí Michal Mošnička, CEO analytickej spoločnosti Scott & Rose, ktorá prevádzkuje špecializované hodnotiace portály pod značkou Finparáda v Česku aj na Slovensku. Hodnotiteľom Finančného produktu roka a Ceny Finparády je dátovo- analytická spoločnosť Scott & Rose, prevádzkovateľ finančného portálu Finparáda.sk a Finparáda.cz.

Spoločnosť Scott & Rose na hodnotenie využíva pätnásťročnú prax v oblasti spracovania dát, informácií a analýzy finančných produktov v ČR, SR a ďalších európskych štátoch, ako aj skúsenosti s prípravou súťaží a hodnotenia.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite.

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Páčil sa vám článok?

+1
ÁnoNie
Vstúpiť do diskusie
V diskusii je celkom 0 komentárov

Obľúbené témy

Financovanie

Naposledy navštívené

Obchodný, živnostenský register, ponuky práce