Inzercia

Kontaktujte nás

Chcete účinne a efektívne osloviť zaujímavú cieľovú skupinu? Pre zistenie aktuálnych podmienok inzercie či zaslanie podrobného mediakitu nás, prosím, kontaktujte na adrese: inzercia@peniaze.sk

V prípade záujmu o brandingové pozície alebo mobilnú reklamu kontaktujte naše obchodné oddelenie inzercia@peniaze.sk

PREČO INZEROVAŤ NA PENIAZE.SK

Peniaze.sk sú špecializovaný magazín, ktorý sa venuje nielen osobným financiám. Čitateľom prinášame svieže, pútavé a praktické články o peniazoch, sporení, investovaní, praktických radách, vzdelávaní v oblasti finančnej gramotnosti, informácie o daniach aj praktických radách pre spotrebiteľov, doplnené o unikátny produktový servis.

Našou najväčšou devízou je okrem kvalitného a tematicky jasne vymedzeného obsahu predovšetkým dátový servis. Sme prvým projektom na Slovensku, ktorý čitateľom sprostredkuje všetky dôležité finančné a sociálne kalkulačky, formuláre, ale taktiež najväčšiu databázu podielových fondov (viac ako 5 000 ISIN), aktuálne dáta o cenách kryptomien, akcií, komodít, burzových indexov, kurzových lístkov vybraných bánk či porovnávač finančných produktov.

Našim dlhodobým cieľom je búrať informačné asymetrie medzi inštitúciami a klientom.

Dôraz kladieme na vlastný servis a kvalitné informácie podávané zrozumiteľne a interaktívnou formou.

Sesterským webom je Peniaze.cz, najväčší portál o osobných financiách na českom internete, kam mesačne zavíta viac ako 1,6 mil. Unikátnych návštevníkov, ktorí zhliadnu viac ako osem a pol mil. stránok.

Technické parametre inzercie

Technické parametre pre bannerovú inzerciu (vrátane neštandardných formátov), PR texty a špeciálne projekty nájdete na www.nextpagemedia.cz.

Vydavateľ

Spoločnosť:NextPage Media, s.r.o.
Sídlo:Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4 – Chodov
Identifikačné číslo:24780553
DIČ:SK24780553
Bankové spojenie:2105991137/2700

Zapísaná v obchodnom registri, vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel C, vložka 173681.

Spoločnosť NextPage Media je súčasťou holdingu Partners Financial Services. Súčasťou skupiny je aj poisťovňa Simplea, Partners investičná spoločnosť, dôchodková spoločnosť Rentea, slovenská odnož Simplea Financial Services a ďalšie subjekty.

Výpočet čistej mzdy 2023

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky