Ako najjednoduchšie získať free spiny do online kasína

PR článok | rubrika: Článok | 7. 2. 2023
Vedeli ste, že v slovenských online kasínach môžete získať množstvo lukratívnych bonusov? Medzi najobľúbenejšie tradične patria takzvané free spiny, teda voľné zatočenia, získané od prevádzkovateľa hier. Uplatniť si ich môžete na hracích automatoch v ponuke kasína, pričom pomocou nich môžete zaznamenať reálne peňažné výhry, aj keď ste nič nestavili.
Ako najjednoduchšie získať free spiny do online kasína

Zdroj: Shutterstock

Čo sú to free spiny? 

Pod pojmom spin (alebo zatočenie) rozumieme jeden cyklus hry na výhernom automate, ktorý sa začína stlačením tlačidla ŠTART (alebo iným podobným spôsobom) a končí zastavením pohybu valcov v hracom poli. Kombinácia zobrazených symbolov následne rozhodne o tom, či ste vyhrali. 

V štandardnom režime hráte za hráčsky kredit, ktorý ste si predtým zadotovali napríklad z vášho bankového účtu alebo inou platobnou metódou. Pri každom pretočení valcov sa vám strhne stávka vo vopred zvolenej výške. Avšak pri free spinoch sa vám z vášho hráčskeho konta nič nesťahuje, takže vlastne hráte zadarmo, pričom stále môžete získať reálne finančné výhry, dokonca v mnohých prípadoch aj jackpot. 

Ako získať free spiny do online kasína 

Existuje niekoľko veľmi jednoduchých spôsobov, ako sa k free spinom (známym aj pod inými názvami, ako napr. voľné zatočenia, bezplatné točky, bonusové pretočenia a pod.) dostať. Free spiny sa delia na dva základné druhy: 

  • Free spiny bez vkladu
  • Free spiny za vklad

 Free spiny bez vkladu 

Kým bonusy za vklad sa viažu na podmienku uskutočnenia vkladu na váš hráčsky účet, bonusy bez vkladu získate ešte jednoduchšie – kasíno vás odmení bezplatnými točeniami zadarmo – bez nutosti vkladu. Free spiny nemajú formu peňazí, takže si ich nemôžete vybrať z účtu. Ich hodnota sa však udáva aj v eurách a výhry, ktoré si vďaka nim pripíšete, bývajú bez ďalších podmienok vaše (pokiaľ, samozrejme, podmienky konkrétnej akcie nehovoria inak). Vyplývajú z výhier z hazardu aj nejaké zákonné povinnosti? O tom sa viac dočítate v tomto článku

Free spiny za registráciu 

Spôsobov, ako free spiny získať, je niekoľko. Častokrát vám ich kasíno ponúkne ako odmenu za založenie hráčskeho účtu – tieto poznáme ako free spiny za registráciu. Registrácia je pritom bezplatná a veľmi jednoduchá – spravidla už do niekoľkých minút môžete zadarmo pretáčať valce. Nakoľko na trhu s prevádzkovaním online kasín panuje značná konkurencia, jednotliví prevádzkovatelia sa snažia hráčom vyjsť čo najviac v ústrety a to napríklad aj v podobe lukratívnych bonusov za registráciu. 

Ako profitovať z free spinov zadarmo 

Ďalšiu možnosť ako jednoducho získať voľné zatočenia zadarmo poskytujú rozličné marketingové kampane, ktoré jednotlivé kasína organizujú na pravidelnej, ba dokonca miestami na každodennej báze. Z tejto možnosti môžu profitovať nielen noví hráči, ale aj tí existujúci. 

Podmienky získania i uplatnenia free spinov sa menia v závislosti od podmienok konkrétnej promo akcie. Tú najschodnejšiu cestu však poskytujú free spiny zadarmo, ktoré nejedno slovenské kasíno rozdáva plným priehrštím. V takom prípade stačí doslova iba spustiť daný hrací automat, ktorého sa akcia týka, a free spiny sú vaše. Podobné kampane sa zvyknú viazať na jednotlivé dni (viď freespinové soboty v Niké alebo free spiny bez podmienok vo vybraných dňoch v SynotTipe) alebo na významné športové podujatia (napr. Majstrovstvá v kasíne Tipsport počas MS v hokeji). 

Zaregistrujte sa v slovenských online kasínach a hrajte zábavné hracie automaty 

Free spiny je možné získavať bezmála na dennej báze. Recept je jednoduchý: prvým krokom je registrácia vo viacerých (pokojne aj vo všetkých) legálnych slovenských kasínach, disponujúcich potrebnou licenciou od Úradu pre reguláciu hazardných hier, a následne je potrebné už iba byť v obraze a sledovať aktuálnu situáciu s promo akciami. 

Načrtli sme iba niekoľko dôvodov, pre ktoré sa free spiny považujú vo svete online kasín za jedny z najvýhodnejších bonusov. Bola by škoda zahodiť šancu pretočiť si zadarmo na špičkových hracích automatoch, ktoré v sebe kombinujú aspekt zábavnosti s potenciálom vysokých výhier. Skvelé free spiny v legálnych internetových kasínach čakajú iba na vás! 

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

Účet s bonusom až do 60 €

Chcem bonus

Založte si Účet pre zelenší svet online – kvôli prírode aj pre seba! Na 12 mesiacov zadarmo a s podporou enviroprojektov.

Advertisement

Daňové priznanie v predĺženom termine online

Kompletné daňové priznanie online za 15 minút a 19,90 eur. Pre našich čitateľov exkluzívna zľava 10%.

DníHodínMinútSekúnd
Nechcem sa stresovaťZľavový kód: PENIAZE10

Ak chcete riešiť dane po starom, máme pre vás inteligentné formuláre.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite.

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Páčil sa vám článok?

0
ÁnoNie
Vstúpiť do diskusie
V diskusii je celkom 0 komentárov

Obľúbené témy

hazard, peniaze, výhra

Toto ste už čítali?

Nová éra peňazí: Čo je digitálne euro a ako bude fungovať

21. 5. 2024 | Ivana Sladkovská

Nová éra peňazí: Čo je digitálne euro a ako bude fungovať

Digitálne euro, projekt vedený Európskou centrálnou bankou, je v plnom prúde príprav. Táto digitálna verzia hotovosti, na rozdiel od kryptomien, bude centralizovaná a kontrolovaná ECB.... celý článok

Peniaze z 2. piliera nech sa radšej investujú u nás, ako v USA, hovorí minister Tomáš

20. 5. 2024 | Redakcia

Peniaze z 2. piliera nech sa radšej investujú u nás, ako v USA, hovorí minister Tomáš

Dane sa zvyšovať nebudú, ale je možné že pribudnú úplne nové dane. Povedal to minister práce Erik Tomáš. Zároveň prisľúbil, že vláda nebude brať ľuďom nasporené peniaze v druhom pilieri.... celý článok

BMG Invest: Príbeh najväčšieho podvodu na Slovákoch. Ľudia prišli o peniaze i životy

20. 5. 2024 | Ivana Sladkovská

BMG Invest: Príbeh najväčšieho podvodu na Slovákoch. Ľudia prišli o peniaze i životy

Jozef Majský, muž, ktorý sa stal symbolom podvodov a finančných škandálov na Slovensku, zomrel vo veku 78 rokov. Mnohí si ho pamätajú ako človeka, ktorý tuneloval nebankovky a obral... celý článok

5 vecí, ktoré sú v Česku lepšie ako na Slovensku

20. 5. 2024 | Barbora Magočová

5 vecí, ktoré sú v Česku lepšie ako na Slovensku

Česi a Slováci žili dlhý čas v spoločnom štáte. Po rozdelení si ale obe krajiny začali spravovať svoje záležitosti samy. Hoci to nepočúvame radi, treba si priznať, že nás Česko v mnohých... celý článok

Dubaj je rajom špinavých peňazí a kamarátov Smeru

15. 5. 2024 | Ivana Sladkovská

Dubaj je rajom špinavých peňazí a kamarátov Smeru

Investigatívni novinári spracovali uniknuté dáta o vlastníkoch nehnuteľností v Dubaji. Úniky odhalili nielen svetových zločincov, ale aj niekoľko známych mien zo Slovenska. Napríklad... celý článok