Už aj na Slovensku si môžu hráči legálne zahrať online poker

PR článok | rubrika: SEO PR | 20. 12. 2023
Vedeli ste, že Synottip nedávno spustil vôbec prvú online pokerovú herňu na Slovensku? Tým otvoril slovenským hráčom úplne nové dvere vo svete online zábavy. Spoločne sa pozrime na to, ako funguje online poker v herni Synottip a ako si ho vyskúšať zadarmo a zahrať so vstupným bonusom.
Už aj na Slovensku si môžu hráči legálne zahrať online poker

Zdroj: Shutterstock

Prvý online poker na Slovensku v Synottipe: Nová éra hazardnej zábavy je tu!

Fanúšikovia pokeru, máte sa na čo tešiť! Ak sledujete aktuálnu situáciu s online pokeromi na Slovensku, určite vám neunikol fakt, že v polovici októbra bola spustená vôbec prvá legálna online pokerová herňa na území nášho štátu.

Donedávna tomu bránila právna legislatíva, ktorú koriguje Úrad pre reguláciu hazardných hier. Vďaka aktualizácii podmienok a pravidiel sa však Synottip chopil žezla a priniesol slovenským hráčom možnosť zažiť atmosféru jednej z najobľúbenejších kartových hier vôbec, priamo z pohodlia ich domova.

Veľkou výhodou je možnosť si vyskúšať online poker v Synottipe úplne zdarma a nechýbajú pravidelné pokerové turnaje, či živé stoly s rôznymi vkladmi a stávkami do hry. 

Aktuálne v Synottip online pokeri nájdete:

  1. Cash Game poker
  2. Sit & Go turnaje
  3. Online turnaje s finančnou odmenou
  4. Freerolly (free turnaje o odmeny) 

Ak ste fanúšikom pokeru, profíkom alebo začiatočníkom, ktorý ovláda základné pravidlá pokeru a zachcelo sa vám vyskúšať svoje šťastie, či zlepšiť svoje schopnosti v online prostredí, online pokerová herňa v Synottipe je tým správnym miestom.

Kliknite sem a vstúpte do 1. online pokerovej herne na Slovensku

Ako si zahrať Synottip poker a získať vstupný bonus 

Registrácia v Synottipe je jednoduchá a rýchla a otvorí vám cestu do online pokerovej herne. Stačí sa prihlásiť na svoj Synottip účet a vybrať sekciu POKER. Využiť môžete i špeciálny vstupný bonus až do výšky 600 € pri svojom prvom vklade. 

V online kasínach máte možnosť vkladať peniaze rôznymi spôsobmi. Bankový prevod nie je jedinou voľbou; technologický pokrok prináša nové možnosti, vrátane populárnych vkladov cez SMS. Nezáleží na tom, akým spôsobom sa rozhodnete urobiť vklad na váš Synottip účet. Pre získanie vstupného bonusu je dôležitá suma vášho prvého vkladu. 

Návod ako hrať Synottip online poker a získať vstupný bonus 600 €:

  1. Zaregistrujte sa v Synottipe
  2. Vykonajte prvý vklad so 100 % vkladovým bonusom až do 600 €
  3. Hraním online pokeru v Synottipe odomknite 5 častí prideleného bonusu 

Synottip poker prináša nový štandard pre online poker na Slovensku. S možnosťou hrať pohodlne z domova, širokou ponukou ako hrať a vstupnými bonusmi, je to skvelá príležitosť pre všetkých, ktorí chcú zažiť vzrušujúci svet online pokeru! 

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

Alternatíva k sporiacim účtom s výnosom 3 % ročne.

CHCEM INVESTOVAŤ

Zhodnocujte atraktívne svoje eurá. Obchodovanie na dennej báze, bezpečie investícií a ľahký prístup k finančným prostriedkom.

Daňové priznanie online

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite.

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Páčil sa vám článok?

0
ÁnoNie
Vstúpiť do diskusie
V diskusii je celkom 0 komentárov

Toto ste už čítali?

Nechcete bezpodielové spoluvlastníctvo manželov. Pomôže vám predmanželská zmluva?

23. 2. 2024 | Barbora Magočová

Nechcete bezpodielové spoluvlastníctvo manželov. Pomôže vám predmanželská zmluva?

Chystáte svadbu alebo už v manželstve ste? Ak áno, mali by ste sa zamyslieť (aj) nad nastavením vášho bezpodielového spoluvlastníctva manželov. Obzvlášť by ste ho mali prehodnotiť,... celý článok

Zmena vlastníkov pozemku v pozemkovom spoločenstve: Pravidlá, ktoré musíte poznať

19. 2. 2024 | Barbora Magočová

Zmena vlastníkov pozemku v pozemkovom spoločenstve: Pravidlá, ktoré musíte poznať

Potrebujete vyriešiť prepis týkajúci sa nehnuteľnosti v správe pozemkového spoločenstva? Či už pôjde o darovanie alebo o kúpno-predajnú zmluvu, musí prevod spĺňať osobitné podmienky.... celý článok

Ktoré bežné úkony na úradoch do konca marca vybavíte lacnejšie?

15. 2. 2024 | Barbora Magočová

Ktoré bežné úkony na úradoch do konca marca vybavíte lacnejšie?

Okrem súdnych poplatkov sa od 1. apríla 2024 zvyšujú aj mnohé správne poplatky. Zdražovanie sa dotkne napríklad podnikateľov, vodičov a vlastníkov motorových vozidiel či majiteľov nehnuteľností.... celý článok

Ako prihlásiť nové vozidlo? Podrobný návod pre každého

2. 2. 2024 | Daniel Výcha

Ako prihlásiť nové vozidlo? Podrobný návod pre každého

Plánujete si kúpiť nové vozidlo? V takom prípade nezabudnite na povinnosti, ktoré sú s ním spojené. Jednou z nich je aj jeho prihlásenie do evidencie vozidiel. Ako vyzerá tento celý... celý článok

Tieto právne kroky treba stihnúť do konca marca! Inak si priplatíte

1. 2. 2024 | Barbora Magočová

Tieto právne kroky treba stihnúť do konca marca! Inak si priplatíte

1. apríla 2024 nadobúda účinnosť novela zákona o súdnych poplatkoch. Takmer všetky najbežnejšie súdne konania zdražejú; priplatia si podnikatelia, dediči aj rozvádzajúci sa manželia.... celý článok