kto hovorí o miliónoch

Krava sa nezmestí do peňaženky. Kde sa vzali peniaze?

Článok | Redakcia | 17. 7. 2024

0

Od výmenného obchodu po kryptomeny. Peniaze sprevádzajú ľudstvo od nepamäti. V najnovšom diele podcastu No Money, No Funny! sa Diana s Lujzou vybrali pátrať po tom, kde sa vlastne vzali peniaze ako také.

Sú peniaze koreň všetkého zla, alebo kľúčom k úspechu? Otestujte sa a zistite, aký ste finančný typ

Článok | Redakcia | 3. 7. 2024

-1

Prečo je dôležité s deťmi hovoriť o peniazoch? Ako to ovplyvní ich vzťah k peniazom a aké sú najčastejšie postoje ľudí k peniazom? O tom a omnoho viac sa v ďalšom diely podcastu No Money, No Funny! rozprávali moderátorky Diana a Lujza.

Nový podcast: Vzťah k peniazom si vytvárame do siedmich rokov života

Článok | Redakcia | 19. 6. 2024

0

Ako naše postoje k peniazom ovplyvňujú rodičia a prostredie? A ako si z detstva nesieme zlé návyky, ktoré nás môžu sprevádzať celý život? Nový podcast No Money, No Funny! od portálu Peniaze.sk sa venuje práve týmto otázkam. Moderátorky Diana a Lujza vám priblížia, ako si vytvoriť zdravý vzťah k peniazom, poskytnú tipy na šetrenie a plánovanie rozpočtu a naučia vás, ako učiť finančnú zodpovednosť deti. Zistite viac o tom, ako zmeniť generačnú kliatbu večného nedostatku peňazí a prečo je dôležité finančné návyky osvojiť už v detstve.

Tibor Boťánek: Na Slovensku budujeme poradenskú sieť. Slováci vďaka nej získajú viac peňazí

Článok | Marek Mittaš | 8. 12. 2023

+4

Oproti Tiborovi Boťánkovi si človek sadá s rešpektom. Jeho úsmev a ľudský prístup však napätie rýchlo rozpustia. V jeho živote dominovali bojové športy, pôsobil v špeciálnych vojenských jednotkách a nakoniec zakotvil vo svete financií. Ako vrcholový manažér získal nemalé úspechy v nadnárodných finančných spoločnostiach. Jeho aktuálnou misiou z pozície riaditeľa spoločnosti Simplea, pobočky českej finančnej skupiny Partners, je predstaviť Slovensku nový spôsob práce s financiami.

Výpočet čistej mzdy 2024

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky