Union poisťovňa - Životné poistenie

Posledná aktualizácia: 5. 7. 2022

Základné údaje

PoskytovateľUnion poisťovňa, a. s.
Typ produktupre prípad smrti
Určené preobčania
Výhody poisteniaodměna za zdravý životní styl
Životné poistenie

Poisťovna má v ponuke rôzne životné poistenia. Jednotlivé poistenia si môžete ďalej rozšíriť prostredníctvom pripoistení.

Životné poistenie MOZAIKA:
Mozaika je komplexný životný program, ktorý vám umožní vyskladať si poistenie podľa vašich potrieb a životnej situácie. Poistiť môžete nielen seba, ale aj svoje deti, a to v jednej poistnej zmluve. Základom Mozaiky je Poistenie pre prípad úmrtia, ktoré si môžete rozšíriť formou rôznych pripoistení pre seba aj pre vaše deti – vyberte si podľa vlastného uváženia a potrieb.

Užitočná poistka
Životné poistenie Užitočná poistka vám pomôže so zvládnutím finančnej situácie po úmrtí blízkeho, a to bez akéhokoľvek oceňovania zdravotného stavu.

Detské poistenie pre nezbednikov
S výhodným úrazovým poistením zvládnete liečbu vášho nezbedníka ľahšie a bez obáv o finančné dôsledky. Časť z poistného vám navyše poistovňa zhodnotí a na konci poistenia vyplatí.

Union poisťovňa, a. s. - Skúsenosti


Žiadny komentár nebol vložený.

Pridať nový príspevok

Snažíme sa, aby sa diskusie na webe www.peniaze.sk vždy venovali primárne článku, ku ktorému patria. Redakcia si vyhradzuje právo mazať príspevky, ktoré podľa jej názoru závažne porušujú všeobecné pravidlá slušného správania, sú vulgárne alebo neférovo útočia na ďalších diskutujúcich. A samozrejme vymazávame spam.

Naposledy navštívené

Obchodný, živnostenský register, ponuky práce