Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Reklama

Pár príjemných benefitov sa vždy hodí

SEO Text

Ľudské zdroje sú dnes dôležitým prvkom pracovného procesu. Dokonca hlavnou časťou. Firma si prostredníctvom nich zabezpečuje strategické vykonávanie konkrétnych činností, na základe čoho dosahuje svoj zisk.

 
Reklama

Starostlivosť o nich nie je zanedbateľnou zložkou a mala by byť súčasťou každého podniku. Či už je to motivácia cez finančné ohodnotenie, bonusy alebo pracovné podmienky. Niektorí zamestnávatelia si dokonca svojich pracovníkov vážia natoľko, že im doprajú originálnu dovolenku. Iní sa sústredia na firemnú kultúru, organizovanie večierkov, športových dní a podobných podujatí, pre ich motiváciu a dobrú lojalitu. Vždy je to o vzťahu, ktorý sa vytvára v pracovnom procese. Už Elton Mayo vedel, že pracovné vzťahy sú niekedy dôležitejšie než spomínané finančné ohodnotenie.

Doprajte im pôžitok

Ľudia sme rôzni a každý má iné chute. Niekoho motivuje uznanie a pochvala viac ako čokoľvek iné. Druhý si viac potrpí na kvalitnom prístupe a ďalší zasa na podmienkach. Poznať potreby a chute všetkých svojich zamestnancov nie je jednoduché. Využiť môžete služby personalistov alebo sa osobne podieľať na ich rozvoji. Dlhoročnému zamestnancovi môžete za jeho služby a vernosť darovať okrem osobného ohodnotenia kvalitnú značku vína. Darčekový poukaz, alebo iné prostriedky hmotnej motivácie. Pozrite sa na to ako váš zamestnanec zvláda pracovné povinnosti a okrem záujmu prejavíte aj ochotu podieľať sa na ich výkone. Vytvoríte si správnu podnikovú kultúru a zistíte, že spätná reakcia na seba nenechá dlho čakať.

Nezabudnite ani na seba

Presne tak, popri všetkom strese sa snažte orientovať aj na vlastné potreby. Svojím spôsobom aj Vy vykonávate činnosti, ktoré Vám zabezpečujú finančnú istotu a pohodlie. Tiež pracujete. Využite výhody offshore spoločnosti a podnikanie bude menej náročné. Firmy tohto typu nemajú veľké daňové zaťaženie a ich anonymita je vysoká. Je to akoby spoločnosť podnikajúca v medzinárodnom rozsahu. Ak si dohodnete bezplatné poradenstvo, odborníci na tieto produkty Vám určite poradia. Benefit nezíska len zamestnanec, doprajete nakoniec aj sebe a s veľkou úsporou iba získate.

 
 
Sdílení a tisk
   
 

finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk Register mf.cz