Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Reklama

Osobný predaj je stále dôležitý

SEO Text

Osobný kontakt sa vytráca. Nielen zo životov dnešných ľudí, ale aj z dostupných prevádzok. Nejeden kamenný obchod svoju činnosť obmedzuje na minimum zamestnancov a viaceré služby už ponúka cez webové stránky.

 
Reklama

Ľudský zdroj je ale stále dôležitý. Osobný prístup človeka má svoje čaro a priama rada od odborníka na mieste je niekedy výhodnejšia ako internetové obrázky. Ideálny predavač vie ako zaujať potencionálneho zákazníka. Vie si získať jeho priazeň a v konečnom dôsledku, zvýšiť odbyt ponúkaných produktov. Stále je to dôležitá činnosť a s odborným prístupom aj kvalifikovaná pracovná sila.

Dokonalý systém je na dosah

Takýto pracovník nedokáže ale obsiahnuť všetky potrebné veci pre chod celej prevádzky. Vedenie účtovníctva, administratívne úkony a skladové hospodárstvo by mu neumožňovali osobne sa venovať zákazníkovi. Veď dobrý predavač má byť väčšinu času k dispozícií zákazníkovi. Praktický pokladničný systém Vás odbremení od vykonávania všetkých činností. Jeden softvér zabezpečí množstvo práce naraz. Ideálny je pre gastronomické prevádzky, reštaurácie a hotely. Prácu zamestnancov uľahčí a dosiahne ich efektívnejšie výkony na viacerých pozíciách.

Výkonná úspora

Mnohé prieskumy ukazujú, že viac ako 95 % ľudí, používajúcich internet, cez takéto médium aj nakupujú. Možno sú tomu na príčine viaceré výhody online nákupu, možno niektorí ľudia napriek nim ostanú verní kamenným predajniam. Tu si predsa tovar môžu priamo vyskúšať. V prípade, že zvažujte kúpu náplne do tlačiarne Canon, osobné skúšanie je asi zbytočné. Skúšanie si aj tak vybavujete až doma, alebo vo firme, priamo na vašej tlačiarni. Výhoda internetového predaja sa v tomto prípade oplatí dvojnásobne. Ušetríte náklady na zvyšovanie odbornosti predajcu a cez tieto domény aj čas strávený pri ceste do kamennej predajne.

 
 
Sdílení a tisk
   
 

finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk Register mf.cz